Jasnou inspiraci The Sims hra prostě nezapře, už jen třeba tím, že než se pustíte do samotného hraní, strávíte drahnou dobu nastavováním parametrů vašeho virtuálního já. Samozřejmě si můžete vybrat i pohlaví, ale ať už budete muž nebo žena, vždy bude vaše hraní vypadat velmi podobně.

Nastěhujete se totiž do prázdného bytu v cizím městě, skoro bez peněz. Naštěstí ve hře není problém sehnat odpovídající práci a z vydělaných peněz pak zajišťovat základní fyziologické potřeby. Až si v tom získáte dostatečnou rutinu, můžete postoupit na pyramidě lidských potřeb o něco výše a snažit se naplnit i emocionální touhy.

K tomu je dobré vyrazit do baru, předvést některý se seznamovacích rituálů a případně vzniklý vztah nadále udržovat obvyklými prostředky. Nezní to sice příliš zábavně, ale kdo hrál The Sims, ví, jaká to může být legrace.

Bohužel prozatím není k dispozici verze ve stažitelném tvaru, musíte se spokojit pouze s hraním on-line, ke kterému se musíte nejdřív zaregistrovat. Na oplátku nám autoři slibují soutěž o zajímavé ceny.

Homepage, 8/10