Tato hra pro vás ovšem bude zajímavá jen v případě, že jste založením spíše samotáři, kterým nebude vadit projíždět se po prázdných tratích, kde nenarazíte na jediného protivníka nebo dokonce běžný provoz. Jediný, s kým budete moci měřit čas, je neúprosně ubíhající čas.

A také samozřejmě vaše vozidlo. Nakolik se chová realisticky, budete muset posoudit sami, ale mě se to velmi líbilo, i když to znamená nutnost chvíli trénovat, než se vám jeho ovládání dostane pod kůži. Také řazení s pomocí spojky není v počítačových hrách příliš obvyklé, většinou jen drtíte šipku nahoru a necháváte automat, ať se o všechno postará. Zde však ne a snad právě proto lze označit trati jako lehčí, bez nějakých záludných zatáček a jiných nebezpečí. V aktuální verzi hry jich najdete celkem dvanáct.

Projet se na nich budete moci celkem v devatenácti autech, výběr je opravdu široký a zahrnuje jak moderní sporťáky, tak i veterány. Vozidla se neliší pouze vzhledem anebo papírovými vlastnostmi, ale i skutečným chováním na silnici, a tak není divu, že ukočírovat nějaký historický kousek je záležitost hodná mistra volantu.

VDrift je zkrátka lahůdka, která vás dokáže zabavit na pěkně dlouhou dobu a to i v případě, že autosimulátorům jinak moc nefandíte.

DOWNLOAD, homepage, 126 MB, 9/10