Základní princip je velice jednoduchý, jak tomu ostatně bývá u všech legendárních logických her. Jako obvykle jsou zde základem všeho kuličky odlišené barvami. Ty se pomalu posouvají nahoru a pak se vydají na cestu trubkami. Usídlí se až v první volné pozici, na kterou narazí. Pozice jsou sdruženy do čtveřic a umístěny do kol, jimiž se dá otáčet. Vašim úkolem je, do každého z těchto kol pochytat čtyři kuličky stejné barvy.

Samozřejmě se nemusíte omezovat pouze na první balónek, který zachytíte - pokud se vám nebude líbit, můžete ho na další pouť vyslat stiskem levého tlačítka myši, tím pravým zase rotujete s kruhy. Pro začátek bude stačit pouze toto, ale v dalších úrovních narazíte na teleporty, semafory propouštějící pouze určitou barvu, jednosměrné tunely nebo místa, které kuličku přebarví  nebo přímo zmizí.

Kombinací těchto všech elementů se dá docílit doslova nekonečného množství úrovní a autoři toho řádně využívají. Pokud si tedy u ostatních her stěžujete na jejich přílišnou krátkost, zde máte rozhodně co dělat i několik týdnů.

DOWNLOAD, homepage, 7.7 MB, 9/10