Zadání je jednoduché - na zahradě se přemnožili brouci, šneci, slimáci a jiná havěť, které je odtamtud třeba dostat pryč. I když se v poslední době stále více spoléhá na chemii, ostří sekačky ve vysokých otáčkách odvede svou práci stejně efektivně a navíc s ohledem na životní prostředí.

Vyberete si tedy jednu ze tří sekaček (liší se od sebe nejenom vzhledem, ale i parametry) a vydáte se rejdit po zahradě. Vozítko vidíte z pohledu třetí osoby a kdyby se snad havěť pokoušela v trávě ukrýt, nemá šanci, protože dnes je každá správná sekačka vybavena radarem, který ji spolehlivě zachytí.

Po každém přejetém živočichovi se o kousek prodlouží řetěz, který za sebou táhnete. Nesmíte do něj narazit, stejně tak jako do stěn, čímž se dostáváme k samotnému principu hraní, který se totožný se srým známým Hadem. Ve vyšších úrovních vám pak situaci komplikují ještě kameny rozházené v trávě.

Ke všemu si přičtěte perfektní hudbu a zvláště pak zvuky - zvláště ten při přejíždění nebohých živočichů vám bude ještě dlouho znít v uších -  a máte před sebou perfektní pařbu s originálním námětem.

DOWNLOAD, homepage, 6.1 MB, 8/10