Run Man je pomalu vycházející hvězda herního nebe. Ačkoli vypadá opravdu nevzhledně, je to prakticky vzato jen taková podivná žlutá šmouha, dokáže si získat takové sympatie, že mnozí na něj vydrží zírat klidně i celé hodiny.

Ptáte se, jak to dělá? Jednoduše - své diváky, respektive hráče, nezatěžuje žádnými složitými příběhy, hlubokomyslnými úvahami anebo spletitými vztahy. Prostě jen tak běží nebo stojí a až doblba dělá jednu věc.

Posledně to bylo skákání přes nejrůznější překážky, teď to je koulování - jak nádherné téma pro tyto předvánoční dny. Run Man stojí v rohu obrazovky skryt za kopečkem sněhu, přičemž ze všech stran, po zemi i ze vzduchu se na něj řítí zlá zvířata, která je potřeba zničit dobře mířenou sněhovou koulí.

Prvních dvacet zvířátek jsou spíše jen takové pokusné terče, ale pak začne být v malém okně opravdu rušno a budete rádi alespoň za sporou ochranu, kterou vám poskytne onen kopeček.

A tak pořád dokola, stačí mířit myší a střílet mezerníkem. V jednoduchosti je síla i krása a podle toho, je tato hra více než dobrá.

A nezapomeňte se s námi v diskusi pod článkem podělit o svůj rekord!

DOWNLOAD, homepage, 1 MB, 6/10