Princip hry, tak geniálně jednoduchý, se díkybohu nezměnil. Pořád tak musíte skátat z plošinky na plošinku nahoru a nahoru. Může se to zdát jednoduché a taky, že to ze začátku je, ale čím výše se nalézáte, tím obraz uhání nahoru rychleji a rychleji. Stačí pak jen na chvíli zaváhat, nestrefit se a propadnout pod spodní okraj obrazovky a následuje Game Over a nutnost hrát od začátku.

Zachována zůstala i comba. Když tedy budete dostatečně rozběhnutí a nebudete se příliš zdržovat odrážením, může váš hrdina nabrat takovou rychlost, že vyskočí rovnou o několik plošinek nahoru. Čím déle vydržíte zběsilé tempo, tím výše také budete skákat.

Když už mluvíme o hlavním hrdinovi - pokud se vám nelíbí ten sympatický mladík s kulichem, můžete si vybrat jinou postavu. Ve hře samotné jich naleznete jen pár, další si však můžete stáhnout ze stránky autora anebo sami vytvořit.

Podstatnější inovací je však možnost nahrávat si svá vystoupení a skákání, případně se dívat na záznamy ostatních a něco se přiučit z jejich umění.

Nejdůležitější však zůstalo zachováno. Je to neuvěřitelná hratelnost a zábavnost. Takže i když jste Icy Tower kdysi hráli, klidně se můžete dobře pobavit znovu.

DOWNLOAD, homepage, 2.8 MB, 9/10