Je to s podivem, ale máme před sebou trojrozměrnou akční hru viděnou z pohledu třetí osoby. Grafický engine je ale asi to jediné, co je na této hře zajímavé, jinak se jedná o tuctovou střílečku vhodnou spíše pro menší hráče.

Ale nepředbíhejme. Ocitáte se v roli malého kovboje, který si musí prostřílet cestu skrze nepřátelské území. Protivníky mu dělají nejdříve nějaké podivná zvířata chodící po zadních a posléze zakuklení bandité. Všechny však spojuje velmi nízká inteligence, obvykle jen tak stojí bez hnutí a pálí vašim směrem zhruba jednu ránu za pět sekund, což vám dává dostatek času se s nimi hravě vypořádat.

I samotná cesta je lineární, postupujete prakticky pořád kupředu a nemáte kam uhnout. Občas jen v postupu kupředu musíte přeskočit nějakou tu propast, rozstřelit kámen a samozřejmě se vyrovnat s horami nepřátel.

Ještě že k tomu máte zásobník s neomezeným množstvím munice. Kdyby vám snad chybělo zdraví, doporučuji sbírat láhve s rumem, co se válí všude po cestě, protože jak známo, rum nemůže uškodit když pije se s rozumem. Pytel peněž vám zase přidá život navíc.

K ovládání slouží kurzorové šipky a myš. Levé tlačítko pro střelbu a pravé pro skákání.

DOWNLOAD, homepage, 5.5 MB, 4/10