O herní náplni snad nemá ani cenu hovořit, snad jen s tím rozdílem, že neletíte zleva doprava, ale zezdola nahoru. Vaše loď vypadá spíše jako dva blikající modré trojúhelníky, stejně tak jako nepřátelé jsou spíše abstraktní jakožto různobarevná geometrická tělesa. Vše navíc poblikává jako neony v nočních městech a dokonce se můžete setkat i s průhledností, což se ale negativně odráží na hardwarových nárocích.

Takže po těch objektech střílíte, na výběr máte primární laser (Ctrl) a pak taky něco silnějšího (Alt), co konkrétně  zrovna záleží na tom, jaký bonus se vám podařilo chytit. 

Daleko nápaditěji je zpracován pohyb rakety, není to jen nudné létání vlevo a vpravo, popřípadě ještě nahoru a dolů, nýbrž celou raketou můžete ještě navíc otáčet okolo vlastní osy. Nejdříve se to zdá být moc složité, jakmile se ale naučíte likvidovat protivníky střelbou do zad ze zálohy, sami to určitě oceníte.

Pak tu máme i různé herní módy, v jednom z nich můžete dokonce ovládat dvě rakety najednou. Nic z toho ale nezabrání spíše podprůměrnému hodnocení, podobných her už jsme přeci viděli tisíce.

DOWNLOAD, homepage, 0.8 MB, 4/10