Už je to tak. Na jednu slušnou hru, která svou intelektuální náročností neurazí alespoň absolventy základní školy, připadají nejméně tři podobné hry, kde si vystačíte s jednou klávesou pro střílení (v poslední době je mezerník na vymření, nahrazuje ho Y/Z) a kurzorovými šipkami pro pohyb.

Někdy však i absolventi vysokých škol mívají ve svých životech okamžiky, kdy už nejsou schopni žádné vyšší nervové činnosti, než je mačkání oněch čtyřech kláves. Pokud se v nich zrovna nacházíte, pak je tu pro vás slibovaná futuristická střílečka.

Futuristická proto, že zde nenajdete žádné konkrétní předměty a věci, vše je abstrahováno do elementárních geometrických obrazců. Ovládáte tedy malý blikající trojúhelník, který se snaží ostatní zlé víceúhelníky zničit, což jim tedy musíte oplatit stejnou mincí. Jako taktickou výhodu můžete využívat pohybující se čtverce, za něž se můžete schovat, pozor jen, aby vás nerozmačkaly.

Všechno vypadá hezky svěže, trochu jiný přístup ke grafickému návrhu zde rozhodně nebyl na škodu. Netvrdím sice, že se jedná o skvělou hru, ale pro chvilkové odreagování je to více než dobré.

DOWNLOAD, homepage, 0.8 MB, 7/10