Zatímco původní Dyna Blaster byla celkem pomalá hra s hlavním důrazem kladeným na taktiku, zde se vše několikrát zrychlilo a tak ke slovu přijde i postřeh a hbité prsty. Ze začátku se to může zdát i trochu těžké a frustrující, ale není problém se do hry poměrně rychle dostat.

Princip je pořád stejný: pokládat bomby a odstřelovat s nimi stěny, v nichž se skrývají nejrůznější bonusy (zvýšení rychlosti pohybu, větší dostřel, více bomb atd.). Samozřejmě se u toho nesmíte nechat odstřelit protihráčem, protože vyhrává pouze ten, kdo celé šílenství přežije.

Krom klasických bonusů přidali autoři do hry ještě další vylepšení, naprosto šílená je propadající se podlaha, která hře dodává tu správnou šťávu a švih.

Grafika sice není nic moc, je podivně splácaná dohromady, ale pokud máte rádi stříkající krev a odletující kousky masa, pak budete zajisté potěšeni, protože takhle nějak to asi vypadá, když někoho zasáhne výbuch.

Pochvalu si však zaslouží design map. Někdy jste namačkaní v malém prostoru, takže následuje velký masakr, jindy se zase navzájem naháníte ve spletitém bludišti nebo na volné ploše.

Verdikt je tedy jasný: tahle akční věc jen tak v klidu nikoho nenechá.

 

DOWNLOAD, homepage, 2 MB, 9/10