Těší mě, že tentokrát nemusím povídat o žádném příběhu, protože zde jednoduše sednete do auta a závodíte. Jezdí se s americkými závodními speciály, ale zdá se mi, že je prakticky jedno, jaký si vyberete, protože tím změníte akorát vzhled.

Fyzika je zde docela obstojná. Nejdříve jsem měl strach, aby se ze hry nestaly "závody vznášedel", ale naštěstí ne, i když se mi zdá, že auta se dostávají do smyku častěji, než je zdrávo.

Zahrát si můžete i proti protivníkům a je potěšitelné, že se chovají skoro jako živí. Nesetkáte se tedy s tím, aby se seřadili za sebe a upalovali konstantní rychlostí, ale navzájem se mezi sebou přetlačují, bourají, prostě dělají chyby.

Dalším plusem je i výběr tratí. Ty se dělí na dvě hlavní skupiny, prosté ovály a členitější tratě. Těch je na výběr zhruba desítka, což je více než dostatečné.

Herní módy jsou klasické: počínaje rychlým závodem, až po šampionát. Prostě ať se to vezme z jakéhokoli úhlu, je TORCS velice kvalitní simulátor, který by žádný milovník motoristického sportu neměl minout.

 

DOWNLOAD, homepage, 41 MB, 9/10