Pro hraní je důležité vlastnit dobré internetové připojení, zvláště co se velikosti pingu týče. Pak následuje krátká registrace a samotné napojení na server.

Předtím si však v prvé řadě musíte nakonfigurovat klávesy, protože nápověda tvrdošíjně říká, že směr nahoru je pod klávesou Up, ale kdesi hluboko v menu zjistíte, že je pod "W". Dále si pak ještě chvilku zalétejte v off-line módu na prázdném hřišti, abyste si zvykli na ovládání a naučili se nejrůznější vychytávky, které později uplatníte v samotné hře.

Minimální počet hráčů byl stanoven na dva, maximální snad ani není omezen. Hra se podobá hokeji, ovšem s tím rozdílem, že místo hráčů zde najdeme malé raketky, které přenášejí míček ve speciálním zařízení, z něhož však může velice snadno vypadnout - např. při zběsilých manévrech anebo po nárazu. Ve dvou nebo čtyřech je tak hra spíše o postřehu a ovládání lodi, u více hráčů už vstupuje na scénu i taktický prvek.

Pokud máte odpovídající připojení k internetu, pak neváhejte - UniBall je jednoduchá odpočinková hra, navíc když se sejde více dobrých hráčů, je i nadmíru zábavná.

DOWNLOAD, homepage, 1.2 MB, 9/10