Nadpis je sice trochu zavádějící, ale když si odmyslíte trochu horší grafiku, pak mají obě dvě hry hodně společných prvků. První z nich je, že se hraje po internetu s hráči z celého světa. Nestane se tedy, že byste se nudili, na mnoha serverech je pořád přihlášených hodně hráčů a se všemi můžete poměřit své síly.

Celou hrací plochu vidíte shora a na ní postavičky, z nichž jedna patří i vám. Míříte a střílíte pomocí myši, na všechno ostatní je tu klávesnice, přičemž seznam všech kláves naleznete hned v hlavním menu.

Připojení proběhlo bez problémů, pak uvidíte v okně seznam všech dostupných serverů včetně údaje o tom, jaká mapa se na nich hraje a kolik hráčů je připojeno.

Herní pravidla jsou jednoduchá - jedná se o klasický deathmatch, kdy jsou všichni proti všem a každý se snaží ulovit co nejvíce fragů. Jakmile zemřete, chvíli si počkáte, stisknete mezerník a vesele pokračujete v pařbě.

A pařba je to opravdu excelentní, stejně jako u Counter Strike se stává, že si řeknete, že si dáte jen půlhodinku na odpočinek, ale ouha, atmosféra vás strhne na tolik, že ani po třech hodinách nejste schopni přestat hrát.

DOWNLOAD, homepage, 4 MB, 9/10