Hra pochází z Asie, ale nebojte se, tentokrát vás nebudu poučovat o tom, jak se používají klávesy Y a X, protože k ovládání stačí pouze myš. Pohybem určujete pozici plošinky, levé tlačítko slouží pro vertikální pohyb, kterým můžete kuličce udělit vyšší rychlost a pravé pro započetí hry.

Zajímavé je i zpracování. Kostičky mají výrazné neónové barvy a nalézají se na bílém pozadí, takže to vypadá docela zajímavě. Mě osobně ale tato kombinace přišla docela namáhavá pro oči.

Bonusy a downgrady, které z rozbitých kostek vypadávají, nejsou nijak originální a většinou spočívají v zmenšování nebo zvětšování destičky nebo kuličky a ve změně její rychlosti.

O designu úrovní lze však říci, že je celkem povedený. Můžou za to zejména kostky, z nichž po rozbití vypadne další kulička. Když se jich pak naskládá pár nad sebe, vznikne na hrací ploše pěkný zmatek, který ale efektně vypadá a celá úroveň je tak hotová v okamžiku.

Celkově je Block velice akční hra. Kulička se pohybuje docela rychle a stejně tak i destička, jejíž ovládání je naštěstí přesné.

DOWNLOAD, homepage, 0.08 MB, 7/10