Nejprve se podívejme na grafiku, která má na úspěch tohoto druhu her primární význam. Co se týče freewarové oblasti, je do docela nadprůměr - textury vypadají docela hezky, detaily jsou docela prokreslené, tu a tam se objeví i náznak stínování. Interakce s prostředím je ale docela slabá, kromě chození a skákání si sice užijete nějaké to plavání ve vodě, ale celkově se mi to zdá docela slabé, asi proto, že jsem nedávno dohrál Half-Life 2.

Obzvláště mě ze židle dokázala nadzdvihnout "inteligence" protivníků. Hned první voják, na kterého narazíte, vypadá, že si dlouhou strážní službu zpříjemňuje požíváním nějakých drog, protože když ho spatříte, tak chvíli stojí, pak začne chodit sem a tam od stěny ke stěně, dvakrát vystřelí a dá se na útěk. Na druhou stranu do něj musíte vysázet minimálně dva zásobníky, aby se složil.

Taktéž hádanky nejsou nikterak obtížné, většinou stačí najít kartu, která se válí nedaleko zavřených dveří, nebo naopak něco vyhodit do vzduchu, ale rozhodně se vám u toho mozkové závity neprotočí.

Celková doba hraní bude nanejvýš dvě hodiny, možná tři, když budete u počítače sedět ve stavu, jaký předvádějí herní postavy. Takže verdikt zní: podprůměrná hra v nadprůměrném grafickém kabátě.

 

DOWNLOAD, homepage, 12.2 MB, 6/10