Cílem hry je předvést během daného časového limitu co nejvíce různých kousků. Čím složitější a šílenější kreace předvedete, tím vyšší počet bodů za ně obdržíte, ale musíte mít na mysli jedno pravidlo - pokud vám během nich upadne míček na zem, nedostanete nic.

O ovládání se nemá smysl zmiňovat, neb v rohu je malé okýnko, kde máte popsány veškeré klávesy a co provádějí. V podstatě se jedná o kombinace šipek a písmen Z a X, pročež doporučuji přepnout na anglickou klávesnici.

Nejdříve si musíte vybrat postavu, se kterou budete hrát - najdete mezi nimi jak docela drsné borce, tak i docela pohledné slečny, po dosažení určitých úspěchů se dostanete i k jakémusi mimozemšťanovi. Posléze si vyberete i lokaci, většinou to bývají kýčovité pláže a krajinky no a už se můžete pustit do samotného hraní v některém z rozličných módů (trénink nebo závody).

I když nejsou modely postav dokonalé a zprvu se může zdát hra docela náročná, po chvilce tréninku vám zaleze pod kůži a vy pak budete myslet jen na to, co ještě s tím malým "hakysákem" udělat.

 

DOWNLOAD, homepage, 5.7 MB, 7/10