Titul je příběhem o Davidovi a Goliáši pouze inspirován - a to velice lehce, což je patrno zvláště ve chvílích, kdy se na herní ploše objeví raketomet, o čemž si povíme za chvíli...

Příběh malého chlapce bránícího svou vesnici před vetřelci přeskočíme, protože jednak není nikterak originální a pro hraní samotné je celkem nedůležitý; pokud umíte anglicky, pak si jej z pár úvodních obrazovek určitě vyčtete sami. Daleko zajímavější je podívat se na samotný herní systém, který zase není tak obvyklý. Shora viděnou hlavní postavu ovládáte myší, střílení pak oběma jejími tlačítky. Obrazovka sama scrolluje kam je třeba a jen ve chvílích, když je na obrazovce moc velký zmatek, se zastaví a nechá vás všechno vyčistit. Na tento nezvyklý způsob hraní se však velice rychle zvyká - tak mnoho, až se po chvíl stává silně návykovým.

Autoři hovoří o třiceti úrovních a dvaceti různých zbraních, což znamená, že dohrání celé hry není záležitost na dvacet minut, protože už velmi záhy letí obtížnost poměrně vysoko.

Jak už bylo řečeno v úvodu - příznivci zběsilých akcí a drtiči počítačových myší stahujte. A vy ostatní, kteří se nudíte, se taky můžete přidat.

DOWNLOAD, homepage, 9.5 MB, 8/10