V rámci předobjednávky jsou již nyní k dispozici dvě konzole. Kromě základního modelu Gamepop Mini, který je velký jako krabička cigaret, je na výběr ještě verze bez přídomku Mini. Ta zaujme především nevídaným vzhledem. Tvůrci totiž jednoduchou krychli postavili na jeden z vrcholů.

Konzole BlueStacks Gamepop

Konzole Gamepop

FOTO: BlueStacks

Oba modely jsou postaveny na podobných součástkách jako chytré mobilní telefony a počítačové tablety, přesnou hardwarovou specifikaci ale zatím výrobce neupřesnil. K televizoru se konzole připojují prostřednictvím HDMI konektoru.

Zatímco Gamepop Mini nestojí ani korunu, větší model vyjde na 129 USD (2500 Kč). K oběma konzolím se váže měsíční předplatné ve výši 7 USD (140 Kč), jehož uhrazením lidé získají přístup k více než 500 placených her.

Obě konzole je možné předobjednávat na stránkách výrobce.

Obě konzole je možné předobjednávat na stránkách výrobce.

FOTO: BlueStacks

Nutno podotknout, že novinky jsou postaveny na operačním systému Android, a tak další stovky her si budou moci majitelé užívat zadarmo. Výrobce navíc počítá s tím, že nové placené hry by v rámci paušálu měly přibývat každý měsíc.

Gamepop i verzi s přídomkem Mini je možné předobjednávat na stránkách společnosti BlueStack. V obou případech je součástí balení i bezdrátový ovladač. Tvůrci počítají i s vývozem mimo USA – klidně i do České republiky, za to si však zájemci připlatí 400 Kč v rámci poštovného a balného.