„Je tomu 15 let od vydání první hry s Raymanem. Objevíte původní kořeny Raymana a vrátíte se zpátky na začátek. Čeká na vás bohatý svět s více než 100 charaktery ve více než 60 levelech pro všechny bez rozdílu věku či pohlaví. Odemknutím nových schopností objevíte navíc skryté cesty a tajemství,“ uvedla Veronika Brožová ze společnosti ConQuest.

Rayman Origins

Rayman Origins

FOTO: Novinky

Samozřejmě nechybí ani řada napínavých soubojů, ať už se bavíme o horských golemech, zlých masožravkách nebo obrovských růžových obludách se stovkami očí. Vedle hry pro jednoho hráče je k dispozici také multiplayer, při kterém se mohou přidat další tři odvážlivci. Ti mohou napínavý děj navíc kdykoliv opustit, aniž by to mělo vliv na ostatní.

Rayman Origins

Rayman Origins

FOTO: Novinky

Podle tuzemského srovnávače cen Zboží.cz, který provozuje společnost Seznam.cz, se cena hry Rayman Origins pro kapesní herní konzoli PlayStation Vita pohybuje okolo tisíce korun. Nejlevněji ji je možné pořídit za 923 Kč.

Rayman Origins

Rayman Origins

FOTO: Novinky

Nejvýkonnější kapesní konzole

V České republice se ve středu začala oficiálně prodávat nejvýkonnější kapesní herní konzole PlayStation Vita od společnosti Sony. Kromě vysokého výkonu se novinka snaží nalákat na dotykový displej a druhý kapacitní panel, který se také ovládá dotykem.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: PlayStation Vita

Zdroj: Sony

Novinka je vybavena čtyřjádrovým procesorem ARM Cortex A9 a výkonným grafickým jádrem SGX543MP4. Díky tomuto výkonu přístroj zvládne vykreslit i ty nejjemnější detaily náročných 3D her velice plynule. [celá zpráva]