On-line Hra Age of Wulin je věnována bojovým uměním z doby samurajů. Právě v zápasech by měl podle tvůrců získat hráč díky virtuálnímu meči velkou převahu nad protihráči.

Svůj meč si zatím výherce aukce nemůže užít, protože hra nebyla ještě spuštěna. Kochat se tak může jen originálním zarámovaným certifikátem.

Ukázka ze hry Age of Wulin

Hra Age of Wulin

FOTO: G-Potato

Aukce o virtuální předměty do hry se uskutečnila ještě před koncem loňského roku. Kromě virtuálního meče hráči zakoupili například dva virtuální pláště. Jeden za 32 tisíc a druhý za 49 tisíc korun.

V Číně by měla být hra Age of Wulin spuštěna ještě během ledna. V Americe se s jejím uvedením počítá někdy v průběhu jara. Kdy se hra dostane do Evropy, zatím tvůrci neuvedli.

Deset minut hraní za 300 000 Kč

Čínský mladík, který vydražil před koncem roku virtuální meč do hry Age of Wulin, není jediný, kdo utrácí za svou vášeň statisíce korun. Před více než rokem utratil další čínský hráč bezmála 300 tisíc korun za hraní svých oblíbených titulů po dobu deseti minut na obrazovce, která je větší než fotbalové hřiště.

Obří obrazovka s LED podsvícením je umístěna v nákupním centru v Pekingu u stropu. Je 250 metrů dlouhá a 30 metrů široká. Dohromady se tedy rozkládá na 7500 metrech čtverečních.

Video

Muž dal 300 tisíc, aby si zahrál na největší obrazovce v Asii.

Zdroj: Youtube.com

Tato LED obrazovka je největším displejem v Asii a v celosvětovém žebříčku jí patří druhé místo. Většinou slouží jako obří reklamní billboard. Na začátku tohoto týdne si ji však pronajal jistý čínský mladík k hraní oblíbených on-line her.

Jednoduše si se svým notebookem sednul na lavičku uprostřed obchodního centra a pomocí bezdrátového připojení začal hrát. Obrazovka je však tak velká, že na celou plochu nemohl ani vidět, proto aktivně hrál jen na části.