Podle tvůrců ze společnosti MWE Lab je nové křeslo Emperor 1510 vhodné jak pro pracovně vytížené jedince, tak pro náruživé hráče počítačových her. Pro obě kategorie počítačových uživatelů totiž nabízí nebývalou ergonomii.

Emperor 1510

Křeslo Emperor 1510

FOTO: MWE Lab

Jeho majitelé se navíc zcela obejdou bez pracovního stolu. Až tři 24palcové monitory jsou totiž uchyceny na speciální ocelové konstrukci, která vychází zpoza křesla. Ve chvíli, kdy chtějí uživatelé vstát, monitory se automaticky vysunou nad jejich hlavu. Klávesnici a myš si pak uživatelé mohou položit na dvě nastavitelné podložky přímo před sebou.

Emperor 1510

Ke křeslu Emperor 1510 je možné připojit až tři monitory.

FOTO: MWE Lab

V křesle je integrován stereofonní zvukový systém se subwooferem Bose Acoustimass. Nechybí ani vestavěná dokovací stanice pro iPhone či iPad. Hmotnost samotného křesla bez počítače činí 110 kg, přičemž spotřeba polohovací konstrukce, společně se zvukovým systém, se pohybuje v rozmezí 100 až 300 W.

Emperor 1510

Novinka nabízí nebývalou ergonomii.

FOTO: MWE Lab

„Vysoce kvalitní ocelová konstrukce, široké možnosti ergonomie i kvalitní vestavěný audiosystém – to vše vytvoří pracovní prostředí s nebývalým komfortem, naše řešení zvyšuje celkovou výkonnost i produktivitu,“ uvedli tvůrci na svých internetových stránkách.

Emperor 1510

Křeslo Emperor 1510

FOTO: MWE Lab

Zájemci o křeslo Emperor 1510 mohou vybírat mezi černým a bílým barevným provedením. Po zaplacení sumy 120 000 korun výrobce garantuje zhotovení křesla do jednoho měsíce.