„Digitální verze Tiger Woods PGA TOUR 12: The Masters pro PC je nyní v prodeji v internetovém obchodu EA za cenu 39,99 EUR (978 Kč). S prodejem v kamenných prodejnách a internetových e-shopech nepočítáme,“ prozradil Prošek s tím, že v obchodech půjde koupit pouze verze pro Xbox 360 a PlayStation 3.

Golfový simulátor pro PC by měl nabídnout stejné přednosti, jako verze pro herní konzole. Na PlayStation 3 je obraz v HD rozlišení, zvuk v Dolby Digital, podporuje bezdrátový headset a především je možné, stejně jako v předchozí verzi, hru ovládat pomocí pohybového ovladače PlayStation Move, čímž je dosaženo velmi věrohodného pocitu hraní. [celá zpráva]

Pro hráče je po on-line přihlášení připravena možnost vydat se na rychlou hru nebo jít za vysněným cílem a vyhrát The Masters, který se hraje už od roku 1934 a je v reálném životě honorován částkou 7 500 000 amerických dolarů, tedy asi 130 miliónů korun.

Po vybrání Road to The Masters je vám nabídnuta možnost začít hrát první utkání, prohlédnout si zajímavé reálné momenty turnaje od roku 1935 až po rok 2010, vybrat si po dobrých výsledcích vlastního sponzora, dokoupit si lepší vybavení v golfovém shopu nebo se postarat o svou kariéru.

Samozřejmostí je i výběr hráče, za kterého budete hrát. Může to být jedna z hvězd jako Tiger Woods, Chris DiMarco, Jim Furyk, Ian Pouler, Justin Rose, Adam Scott, Camilo Villegas a další úspěšní golfisté, nebo si můžete vytvořit vlastní profil díky nahrání fotografie.

„Součástí každé kopie Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters je navíc i tříměsíční předplatné webové hry PGA Tour Online. Jako privilegovaní členové mají hráči přístup k dalším funkcím, jako jsou rozšířený multiplayerový režim, dalších 14 hřišť nebo skupinové turnaje,“ uvedl mediální zástupce EA Petr Prošek.

Kompletní recenzi hry Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters naleznete ZDE.