Asi už tušíte, že simulátor obchodu bude směřovat někam do těch vod, kde už se prohání tisíce virtuálních servírek běhajících jak fretky mezi stoly a kuchyní. Tentokráte se však posuneme o něco výše – budeme prodávat auta a dokonce je i vyrábět.

Dream Cars

:. Dream Cars

Zprvu se tak ujmete kontroly nad dvěma děvčaty – jedna se stará o nahánění zákazníků, ta druhá pak vzadu v dílně sestavuje auta. Princip hraní je tak stejný jako u oněch zmiňovaných restauračních simulátorů: vyslechnout si zákaznické požadavky a v časovém limitu jim vyjít vstříc. Cílem je pak během kola nastřádat dostatek peněz.

Dream Cars

:. Dream Cars

Samo o sobě by to asi byla nuda, a tak se obchodní činnost pravidelně střídá se závoděním. Ale už asi tušíte, že tady něco podobného Need for Speed nenajdete: všechno to připomíná spíše jednoduchou flashovou hříčku, kde stačí auto navádět pomocí myši mezi překážkami na dráze. Tolik rozlitého oleje se jen tak nevidí.

Dream Cars

:. Dream Cars

Celkově tak Dream Cars nijak nevyčuhují nad standard, na který jsme u Gametopu zvyklí: hezká grafika s citem pro detail a nepříliš originální náplň.

DOWNLOAD, homepage, 98 MB, 6/10