eSubačky jsou mezi pěticí pozvaných celků

V soutěži, která se pod názvem DreamHack On Tour IO Female ALLSTARS odehraje ve dnech 26. a 27. listopadu, bude totiž mezi jedenácti dívčími celky figurovat také česká sestava eSuba, jež dokonce jako jedna z pěti dostala od organizátorů přímou pozvánku.

Na turnaji o peněžní odměny ve výši téměř 4500 euro v hotovosti a věcné ceny od partnerů z Intelu a Hewlett-Packard měly hrát také vicemistryně ESWC 2010 z fnatic, ovšem jejich organizace se je tento týden rozhodla propustit, a tudíž se na DH Winter nepředstaví.

Pohled na prakticky tisícovky hráčů najednou se vám naskytne právě pouze na DreamHacku

Pohled na tisícovky hráčů na jednom místě se vám naskytne pouze na DreamHacku. V roce 2007 se účastnilo přes 11 tisíc soutěžících a akce se tak zapsala do Guinessovy knihy rekordů.

FOTO: HLTV.org

Z aktuálně předních klanů světa budou ještě chybět Američanky z SK Gaming (dlouhou dobu nejlepší tým světa a také vítěz posledního ESWC), které se rozhodly soutěž vynechat. Každopádně i tak se bude na co dívat, a to nejen díky spoustě krásných slečen, ale především turnajovému obsazení. Představí se zde Brazilky z Made in Brazil, The Natalia Team, Francouzky Millenium a Team LDLC, Rusky mousesports s TBA-Team, Němky z Team ThermalTake a Frankfurt 69ers, Španělky Team Wizards a Belgičanky Intel Game Angels.

Kádr eSuba.ladies se může opírat o bohaté zkušenosti Jany Kozákové. Hráčka s přezdívkou jance patří mezi nejostřílenější dívky v tuzemském progamingu.

Kádr eSuba.ladies se může opírat o bohaté zkušenosti Jany Kozákové. Hráčka s přezdívkou jance patří mezi nejostřílenější dívky v tuzemském progamingu.

FOTO: eSuba

Naše "eSubačky", jak se holkám v sestavě jance, Barciska, Danka, Dominica, Nikkuska přezdívá, to na své švédské premiéře tedy nebudou mít nijak lehké. Každopádně, jak prozradila kapitánka jance, tým pomýšlí až na medailové pozice a na akci se pečlivě připravuje každodenním tréninkem. Pomůže jim určitě také fakt, že se doma připravují často s mužskými soupeři, například koncem října se zúčastnily Mezihernového turnaje, kde došly až do play-off.