Volkswagen se u své nové generace dieselových motorů chlubí zejména nízkými papírovými hodnotami kombinované spotřeby a jak se zdá, tento fakt je pro něj natolik důležitý, že se jej snaží zdůraznit i v této hře. Zapomeňte tedy na spálené pneumatiky a řvoucí motory, tady jde zejména o citlivou práci s plynem a s řadící pákou.

Tvorbou tohoto simulátoru byl pověřen zkušený tým Greentube, který stojí za takovými hity jako Ski Challenge nebo Mouitan Bike Challenge. Můžeme se tak těšit na perfektní grafické zpracování, měření sil s velmi silnou internetovou konkurencí a souboje o zajímavé ceny. Na druhou stranu je potřeba nalít si čistého vína a přiznat si, že fyzikální model není nejzdařilejší a mnohdy připomíná zmiňovanou jízdu po sjezdovce než auto na asfaltové silnici.

Když si k tomu ještě připočtete nutnost jízdy na spotřebu, pak vám zákonitě vyjde, že to zas až tak excelentní řidičský zážitek není. Na druhou stranu je to celkem originální počin, kterému navíc dodává na půvabu ono internetové soutěžení o ceny. To je navíc v plném proudu, takže máte nejvyšší čas se zapojit.          

DOWNLOAD, homepage, 39.2 MB, 8/10