S vydáním informací o Gears of War 2 jsme chvíli otáleli, avšak ve výsledku jsme si jisti, že to není na škodu. O tom, jak je tato gamesa skvělá v single-playeru jste asi již slyšeli ze všech světových stran. To, co dává však podobným hrám životnost je dobře fungující multi-player. Pojďme se tedy zběžně podívat na tento herní počin.

Adrenalinový počin jistě nadchne každého milovníka akčních her.:. Adrenalinový počin jistě nadchne každého milovníka akčních her.

Single-player vyšel na výbornou. Monumentální exteriéry, atmosféra navozující stísněné pocity, poměrně solidní kooperace s ostatními členy týmů, nadprůměrná (nikoliv však precizní) umělá inteligence nepřátel a kvalitní hudební podkreslení, to vše GoW 2 nabízí. Opomeneme-li slabší rozsáhlost hry, která vám nedopřeje více než 10 hodin herního času, je to hra, kterou byste měli vyzkoušet.

Pro fanoušky prvního dílu povinnost

Multi-player není bezchybný, vydrží však dlouho a vynahradí vám zklamání z krátkého single-playeru. Ani poslední update sice neumožní vyhodit neposlušné hráče ze hry během nějaké z přestřelek, ale to je cena, kterou jsme ochotni zaplatit za to, že se nás nyní může zapojit do hromadné přestřelky více, než bylo možné dříve.

Typický hrdina se nebojí jít ani do předem prohrané bitvy.:. Typický hrdina se nebojí jít ani do předem prohrané bitvy.

Gears of War 2 je masivní nářez pro všechny, kteří rádi prořezávají nepřátelům těla motorovou pilou a nenudí se. To je totiž to hlavní, co vám hra opravdu zaručuje. Čeká vás totiž neskutečná mela, u které zapomenete na svět okolo. Pro fanoušky prvního dílu a akčních her je to jasná povinnost, pro ostatní příjemné adrenalinové zpestření. Nás multi-player nepřestal bavit ani po měsíci, což je velmi slibné.

HODNOCENÍ: 8/10