Konkrétně se jedná o tu pasáž filmu, kdy se má jednotka prokousta základnou, která je opuštěna jen zdánlivě. Je totiž plná smrtících monster, která se jen dobře ukrývají, ale záhy vám začnou tropit různé naschvály, jakože vyhodí do vzduchu generátory, a vy se tak ocitnete ve tmě.

:. LV-426
Obvykle jsou dva druhy, jak dělat předělávky. V tom prvním se autor jen lehce inspiruje původní hrou a předělá ji do moderního kabátku, v tom druhém se zase snaží co nejvíce přiblížit originálu – v podstatě se jedná o totožnou hru, kterou lze však spustit na moderních počítačích a systémech.

Zde stojíme před tím druhým způsobem. Může se vám tedy zdát poněkud nezvyklé, jak je rozložena herní obrazovka a také můžete docela dlouhou zápasit se střelbou pomocí klávesnice. Co je však horší, nenaleznete zde ani populární funkci pro uložení hry, kvůli čemuž se celý postup stává poněkud obtížným.

:. LV-426

Na druhou stranu musíme uznat, že před sebou máme opravdu mimořádný kousek, který se jen tak nevidí. Pokud toužíte po něčem netuctovém a zároveň se rádi bojíte, pak vás tato hra určitě nezklame.

DOWNLOAD, homepage, 4.6 MB, 8/10