Možná jste takoví sami, možná někoho takového máte ve svém okolí. Člověka, nejčastěji muže mezi dvaceti a třiceti, pro něhož okolní svět pozbyl smyslu: celé dny jenom sedí u počítačové obrazovky, hraje hry nebo surfuje po internetu. Vnější svět pro něho pozbyl smyslu, zcela nedbá o svůj zevnějšek a mezilidské vztahy.

:. Hikkikomori QuestA právě v takovéto situaci se seznamujeme s hlavní postavou této hry, kterou potkala ta nepříjemná věc, že ji došlo jídlo. Není tak jiná možnost, než vyrazit mezi lidi. Avšak co je pro běžné jedince rutina, stává se v tomto případě námětem pro zajímavou kombinaci adventury a RPG.

Nejprve musíte uvést Hikkikomoriho do takového stavu, aby nevypadal jako polonahý bezdomovec, načež se vydáte na nákupy. Avšak mysl hlavního hrdiny je natolik pokřivená, že se mu prolíná virtuální a skutečná realita, což bude zdrojem nejedné zapeklité situace.

:. Hikkikomori QuestUmíte-li alespoň trochu anglicky, pak byste si tento zajímavý psychologizující titul neměli nechat ujít.

DOWNLOAD, homepage, 51 MB, 9/10