K testu odolnosti drahých hodinek s logem nakousnutého jablka se odhodlali testeři, kteří na serveru YouTube mají vlastní kanál TechRax. Nejsou to žádní amatéři, jak by se mohlo na první pohled zdát. Například minulý týden obletěla svět zpráva, že vyzkoušeli, co všechno vydrží špičkový smartphone Samsung Galaxy S6 edge.

Jednoduše vzali kladivo a bušili do něj. A výsledek? Přístroj od jihokorejského elektronického gigantu, který má jako první na světě displej na třech stranách, toho vydržel až překvapivě hodně. Nakonec ale kladivu stejně podlehl. [celá zpráva]

Video

Samsung Galaxy S6 edge toho vydrží opravdu hodně.

Zdroj: TechRax

To chytré hodinky Apple Watch si hlavní roli v testovacím videu tak dlouho rozhodně nezahrály. Mladíci ze skupiny TechRax na ně totiž vzali dva velké magnety, které se prakticky ihned začaly protilehlými póly přitahovat. A protože hodinky byly tou dobou mezi nimi, bylo vmžiku po nich.

Mohlo by se zdát, že mladíci nevědí, co s penězi, a kvůli jednomu dobrému záběru vyhodili oknem 250 tisíc korun. Není to ale tak úplně pravda. Jejich videa totiž na internetu sledují milióny lidí a oni profitují ze zobrazované reklamy. Jak se tedy zdá, rozbíjet velmi drahou elektroniku se jim rozhodně vyplácí.

V Česku se Apple Watch zatím neprodávají, ve světě je ale o ně obrovský zájem. Ten nemírní ani fakt, že se novinka neprodává za „lidovky“. Na americkém trhu začíná cena základního modelu Sport na 349 dolarech (cca 8800 Kč), zájemci o luxusní verzi „Edition" si však musí připravit nejméně 10 000 dolarů (přes 250 tisíc Kč). [celá zpráva]