Jedním z nejlevnějších 3D televizorů je aktuálně Hyundai D3LH 32806 MP4R, pořídit jej je možné za 7490 Kč. Za tuto cenu nabízí 32palcovou úhlopříčku (81 cm) a rozlišení 1920 x 1080 obrazových bodů. Ochuzeni nejsou uživatelé ani o praktický USB konektor.

Sony HMZ-T2

Sony HMZ-T2

FOTO: Sony

Nové brýle Sony HMZ-T2 vyjdou více než třikrát dráž. Podle nákupního rádce Zboží.cz, který provozuje společnost Seznam, je nabízí již pět prodejců za cenu od 24 990 do 29 999 Kč. Někteří je již mají i skladem.

Sony Personal 3D Viewer

Sony HMZ-T2

FOTO: Sony

Brýle Sony HMZ-T2 jsou kompatibilní s většinou domácích televizních systémů. Kromě samotných televizorů je možné je připojit například také k DVD a Blu-ray přehrávačům prostřednictvím HDMI konektoru. Kompatibilní jsou také s televizní konzolí PlayStation 3. Novinka se jednoduše připojí na grafický výstup místo monitoru.

Nové brýle na hlavě drží díky speciálnímu pásku, který obepíná hlavu

Nové brýle na hlavě drží díky speciálnímu pásku, který obepíná hlavu.

FOTO: Sony

Díky dvěma malým OLED displejům, které promítají pro každé oko jiný obraz, dokážou brýle vytvořit skutečně věrohodný trojrozměrný vjem. Filmový zážitek prohlubuje také integrace 5.1kanálového zvukového systému.

Součástí brýlí je i speciální receiver

Sony HMZ-T2

FOTO: Sony

Obraz a zvuk nezpracovávají přímo samotné brýle, ale speciální receiver s výkonným procesorem, který vypadá jako obyčejný set-top-box. I díky tomu jsou brýle velice lehké (420 gramů) a jejich použití je pohodlné.