Nový počítač Chevrolet Camaro spadá do kategorie takzvaných nettopů. Tyto počítače jsou menší a levnější než běžné osobní počítače a přitom nabídnou podobný výkon, jako jejich větší bratříčci.

Srdcem počítače je dvoujádrový procesor Intel Atom 330 s frekvencí 1,6 GHz. Dostatečný výkon zajišťuje grafická karta GeForce 9400 integrovaná se sdílenou pamětí až 896 MB, která nabízí digitální výstup, ohromný výkon i pro 3D, hodí se tak i pro OS Windows Vista a 7. Dekódování HD videa je samozřejmostí, podobně jako podpora pro CUDA aplikace.

Sestava má k dispozici 4 GB operační paměti typu DDR2, kterou lze díky dvěma slotům jednoduše rozšířit až na 8 GB. Pro ukládání dat slouží pevný disk s kapacitou pouhých 500 GB a rychlostí 7 200 ot./min.

K internetu se novinka připojuje prostřednictvím standardu WiFi. Sestavě nechybí ani vestavěná DVD vypalovačka. Ta je umístěna na přední straně pod předními světlomety.

Automobilový počítač má dokonce funkční i světla. První se rozsvítí při spuštění počítače, zadní blikají při práci pevného disku.

Sestava se již nyní prodává na zahraničních stránkách společnosti Camaro, mezi příslušenstvím a doplňky k automobilům. Její cena startuje na 1299 USD, což je v přepočtu necelých 22 tisíc korun.