Počítač Asus EeeKeyboard PC se na první pohled nijak výrazně neliší od obyčejné klávesnice, místo numerického bloku kláves však disponuje vestavěným displejem. Ten má úhlopříčku pět palců a je možné jej ovládat dotykem.

Kromě vestavěného displeje je možné k počítači samozřejmě připojit také standardní monitor. To je možné buď pomocí tradičního VGA výstupu, HDMI konektoru, či prostřednictvím unikátního bezdrátového adaptéru. Poslední řešení je vhodné především pokud budete používat EeeKeyboard PC v obývacím pokoji u televizoru.

Asus

Asus EeeKeyboard PC

FOTO: Novinky

Malý displej na klávesnici pak může sloužit pro práci s nejrůznějšími programy, jako jsou například multimediální přehrávače nebo on-line chaty. Zároveň ale může být také použit jako touchpad, případně lze naprogramovat jako multimediální klávesy.

Kompletní konektorová výbava počítače, pomocí níž je možné připojit k sestavě další příslušenství, se nachází na zadní straně. V ní samozřejmě nechybí audio konektory pro připojení mikrofonu a sluchátek, síťové rozhraní, či tři USB porty.