Nový Micro Sport MP3 přehrávač vypadá na první pohled jako malé bluetooth handsfree sluchátko k mobilnímu telefonu. Jeho rozměry však nic neubírají na funkčnosti. Interní paměť přístroje má velikost 4 GB, což bohatě stačí k uložení i několika desítek oblíbených alb se skladbami ve formátu MP3.

Japonský Micro Sport MP3 přehrávač

Miniaturní přehrávač není o moc větší než špunt do uší, přesto nabídne vestavěnou paměť o velikosti 4 GB.

FOTO: Novinky

Na těle přehrávače jsou umístěna pouze tři tlačítka. Velkým kruhovým se přístroj zapíná i vypíná. Pro vybrání další nebo předchozí skladby slouží dvě miniaturní tlačítka na boku. Mezi písničkami přepínáte pouhým stiskem. Při delším podržení pomocí stejných tlačítek přidáváte nebo ubíráte hlasitost.

Japonský Micro Sport MP3 přehrávač

Celý přehrávač se ovládá jen pomocí tří tlačítek.

FOTO: Novinky

K počítači miniaturní přehrávač připojíte velice jednoduše prostřednictvím dodávaného USB kabelu. S jeho pomocí se přístroj současně z USB sběrnice počítače také nabíjí. Díky tomuto jedinému konektoru k zařízení připojíte také druhé sluchátko, abyste si mohli užívat plnohodnotný stereo zvuk.

Japonský Micro Sport MP3 přehrávač

Druhé sluchátko se přístroji připojuje pomocí USB konektoru.

FOTO: Novinky

Nejmenší MP3 přehrávač má rozměry 22 x 25 x 16 milimetrů a hmotnost pouhých osm gramů. Podle informací výrobce by vestavěná baterie měla udržet přehrávač v chodu více než čtyři hodiny. Novinka se prozatím prodává na japonském a americkém trhu v přepočtu za cenu okolo 1400 korun.

Japonský Micro Sport MP3 přehrávač

V balení kromě japonského Micro Sport MP3 přehrávače naleznete také druhé sluchátko, kabel na propojení s počítačem, měkké ochranné adaptéry na sluchátka a speciální držák na MP3 přehrávač, který ocení například sportovci při běhu.

FOTO: Novinky