Hlavní obsah
Amazon Kindle Foto: Profimedia.cz

Novinky.cz jsou nově na elektronické čtečce Kindle

Zprávy nejčtenějšího zpravodajského serveru Novinky.cz jsou nyní k dispozici také pro elektronické čtečky Kindle od Amazonu. Zasílat články je možné v různých zájmových balíčcích i v určitou dobu.

Amazon Kindle Foto: Profimedia.cz
Novinky.cz jsou nově na elektronické čtečce Kindle

„Každý den vám můžeme zasílat články v 8.00, ve 14.00 a ve 20.00 hodin. Dále nabízíme balíček Zpravodajství a balíček Magazín,“ řekl Norbert Gulevič, produktový manažer Seznamu.

Novinky.cz na elektronické čtečce Kindle

Foto: Novinky

Zpravodajství obsahuje články z rubrik Domácí, Zahraničí, Krimi, Kultura, Ekonomika a Finance. V balíčku Magazín je pak možné procházet rubriky Žena, Koktejl, Internet a PC, AutoMoto, Věda a školy, Bydlení, Kariéra a Cestování.

Novinky.cz na elektronické čtečce Kindle

Foto: Novinky

Odběr článků je samozřejmě zcela zdarma. Zaregistrovat se pro jejich odběr můžete na těchto internetových stránkách (zde), kde je i přesný návod, jak Kindle nastavit.

Novinky.cz na iPhonu

Seznam.cz a vydavatel deníku Právo Borgis uvedli novou zpravodajskou aplikaci Novinky.cz pro chytrý telefon iPhone od Applu. Zdarma dostupná aplikace nabízí jednoduchý způsob, jak se vždy dostat k těm nejzajímavějším zprávám z domova i zahraničí.

„Novinky.cz pro iPhone jsme chtěli připravit v trochu jiném stylu, než je u zpravodajských aplikací běžné. Začali jsme tím, že jsme přemýšleli o tom, kdy vlastně máme chuť číst zprávy. Shodli jsme se na tom, že to jsou především momenty volného času,“ uvedl Lukáš Pulda, produktový manažer Seznamu.  [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků