Navíc v rámci tohoto rodinného balení ESET přídává zdarma jako bonus tři roční licence programu ESET Mobile Security pro ochranu chytrých telefonů s operačním systémem Windows Mobile a Symbian. To se může hodit, například pokud ztratíte mobil nebo vám ho někdo ukradne. Díky ESET Mobile Security je možné telefon na dálku vymazat, a zabránit tak zneužití uložených fotek, videí nebo kontaktů.

Pokud si rodinné balení koupíte do 31. 12. 2010, získáte navíc 6 měsíců zdarma. Celkem tedy za 1 999 Kč dostanete 18 měsíců antivirové ochrany na tři počítače a tři mobilní telefony.

Programy ESET Smart Security nebo ESET NOD32 Antivirus jsou kompletně v češtině a patří k neoceňovanější antivirové ochraně, která zabezpečí počítač před internetovými útoky, škodlivými kódy, hackery a nevyžádanou poštou (spam). Technologie ThreatSense® odhalí i neznámé hrozby, které produkty konkurenčních výrobců nemusí poznat. Citlivé údaje jako hesla, čísla bankovních účtů nebo kontakty se tak nedostanou do rukou počítačových zločinců.

Zakoupit výhodné rodinné balení pro ochranu až tří počítačů v domácnosti lze dvěma způsoby. Buď online na www.eset.cz nebo u nejbližšího prodejce antivirových programů ESET. Seznam prodejců je k dispozici na http://prodejci.eset.cz.