Vozidlo Ford F-250 Super Duty bylo představeno v úterý v Las Vegas. Akce Specialty Equipment Market Association nebyla přístupná veřejnosti, sešlo se však na ní více než 100 000 dodavatelů, kteří zde představili poslední trendy a výrobky, které míří do automobilového průmyslu.

Ford očekává, že nová vozidla uvede na trh počátkem příštího roku. Cenu výbavy v podobě bezdrátové kanceláře, tedy počítače s Wi-Fi rozhraním, tiskárnou a GPS systémem, odhadl výrobce na 3000 dolarů (asi 75 000 korun). Automobil může spolupracovat i se čtečkou kreditních karet, pro pořádání videokonferencí bude možno dokoupit i digitální videokameru.

Základem počítačového systému je přenosný počítač značky Stargate, který dobíjí automobilová baterie. Ve vozidle je notebook uložen hned za řidičem, mezi předními a zadními sedadly. Jeho součástí je dotyková obrazovka, není tedy nutné používat pro ovládání klasickou klávesnici a myš.  

"Je to robustní a odolný přístroj. Klidně vám může spadnou a zašpinit se. Pak jej pouze otřete a jste připraveni jít na schůzku," uvedl v rozhovoru pro deník ABC News Patty Dilger, představitel severoamerického automobilového průmyslu, který spolupracuje s Fordem na vývoji mobilní kanceláře.  

Operačním systémem, který vozidlo používá, je systém Windows XP Proffesional. Doprovází jej balík kancelářských programů Microsoft Office.