O neustálém opakování a vykrádání témat už asi nemá smysl mluvit, sympatické ovšem je, když se někteří tvůrci netají původem nápadu pro svou hru. A ještě milejší je ten fakt, že si k předělávání nevzali nějaký titul, který byl k vidění ve stovkách různých klonů, ale dají si tu práci a najdou něco, o čem může většina hráčů prohlásit, že je to pro ně nové. A ti ostatní si mohou zavzpomínat na staré dobré časy.

Princip hry je jednoduchý. S hlavní postavou neustále běžíte vpřed, přičemž musíte dávat pozor, abyste do něčeho nevrazili. Můžete sice překážky i přeletět, ovšem pozor, abyste nenarazili do něčeho, co proti vám letí ve vzduchu. Pak jsou tu samozřejmě i obligátní nepřátelé, jímž samotným a jejichž střelám se rovněž musíte vyhnout.  Anebo je samozřejmě sestřelit, zde k tomu slouží klávesa Y(Z).

Atmosféra hry je zkrátka úžasná, stejně jako všech těch her oné doby. Když se do hraní pořádně pustíte, pak budete jen tupě zírat na obrazovku a vztekle bušit do klávesnice, přičemž se báječně odreagujete.

 

DOWNLOAD, homepage, 2.1 MB, 7/10