Důkaz si může prohlédnout každý majitel Windows XP, stačí si jen otevřít jakýkoliv zvukový soubor umístěný ve složce Windows\Help\Tours\WindowsMediaPlayer\
Audio\Wav
v poznámkovém bloku. Na konci každého souboru je totiž řádek s identifikací, ve kterém je uveden řetězec "LISTB INFOICRD 2000-04-06 IENG Deepz0ne ISFT Sound Forge 4.5".

Právě z něho vyplývá, že uvedené zvukové soubory byly editovány pravděpodobně nelegální kopií komerčního hudebního editoru SoundForge, který v té době patřil firmě SonicFoundry, a nyní ho nabízí Sony.

Deepz0ne je totiž přezdívka jednoho z člena z warez skupiny Radium, která se specializuje na crackování programů. Jedná se o nelegální činnost, v rámci které jsou upravovány testovací verze programů tak, aby je bylo možné používat i po skončení jejich zkušební doby.

Otázkou zůstává, proč si firma s tak obrovským příjmem, jako je Microsoft, nekoupila legální verzi programu, která přijde přibližně na 400 dolarů? Každopádně je to pro firmu, která neustále prosazuje legální software, velká ostuda.