Telecom v rámci těchto speciálních akcí chce upozornit na všechny možnosti a výhody, které dnes telefonní linka nabízí a také připomenout, že telefonní síť už dávno není určena jen pro hlasové služby.

Speciální nabídka "Pevná linka za 1 Kč" potrvá od 1. srpna do 30. září 2004. Ke každé nově zřízené telefonní lince zákazník automaticky zdarma získá 300 SMS zpráv do pevné i mobilní sítě (100 SMS po dobu tří měsíců) a možnost pořídit si nonstop připojení k internetu prostřednictvím služby Internet Expres Start za 1 Kč. Paušál vysokorychlostního internetu je v akční nabídce 520 Kč nebo 799 Kč včetně hlasových programů.

Prvním z nich je Telefon Universal, který je zpoplatňován nejvýhodnější minutovou sazbou pro volání do všech směrů (od 0,59 Kč bez DPH). Úspora oproti běžnému programu Telefon 70 nebo Home Standard je v závislosti na druhu volání až 64 procent.

Druhou možností je Telefon Universal Dialog s nejnovějším způsobem účtování pro volání do všech pevných sítí v České republice, kdy už nezáleží na tom, jak dlouho zákazník volá, zda volá místně či meziměstsky nebo ve špičce či mimo špičku. Za každý uskutečněný hovor do všech směrů a ve všech časech zaplatí pouze 9,90 Kč bez DPH (do jedné hodiny hovoru).