Nový internetový server www.sprace.cz nabízí uživatelům možnost najít v inzerovaných nabídkách pracovní pozici podle svých požadavků nebo dát k dispozici svůj životopis potenciálním zaměstnavatelům.

Registrovaný uživatel služeb portálu Seznam.cz má možnost buď procházet a vyhledávat v inzerovaných nabídkách nebo se přihlásit do systému a pomocí detailního formuláře publikovat svůj životopis, který se tak může snáze dostat k potenciálním zaměstnavatelům. Další možností pro uživatele je zadání požadavků na pracovní místo do systému spolu s e-mailovou adresou, na níž jsou poté automaticky zasílány nové nabídky, které vyhovují zadání.

Inzerce brigád zadarmo

Zaměstnavatelé a personální agentury mohou na serveru Spráce jednoduše a rychle zveřejnit volné pozice buď zadáním základního inzerátu nebo pomocí inzerátu v barvách a designu zadavatele. Součástí portfolia služeb je přístup do databáze životopisů zadaných uchazeči o zaměstnání a možnost inzerce brigád, která je poskytována zdarma.

Nabídky úřadů práce v celé ČR

Díky spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí nový server nabídne v nejbližší době uchazečům také okamžitý přístup k nabídkám zveřejněným úřady práce v celé České republice. Lidé žijící na venkově, kteří mají přístup k internetu, tak nemusí neustále jezdit kontrolovat nabídky úřadů práce ve větších městech.

Server Spráce.cz navazuje na úspěšnou službu Práce.seznam.cz a využívá též potenciál serveru Volna-mista.cz, který firma Seznam.cz převzala na konci loňského roku. Nová služba nabízí zaměstnavatelům mnohem širší a efektivnější možnosti inzerce pracovních míst. Uchazečům o zaměstnání poskytuje nejširší výběr nabídkách, jednodušší a rychlejší vyhledávání.