„Fanoušci a uživatelé Jarmary si budou moci vybrat, v jaké kvalitě chtějí jimi vybranou hru vidět. Nejvyšší kvalita záznamu je zpoplatněna 25, 45 a 75 korunami. Platbu bude možné uskutečnit prostřednictvím SMS,“ uvedl PR specialista společnosti Seznam.cz Jakub Šumanský s tím, že většina zaplacené částky půjde na dobročinné účely.

„Celkem 50 procent vstupného z nejvyšší zaplacené částky (75 Kč) poputuje na dobročinné účely. Každý, kdo ji zaplatí, si bude moci vybrat, jaké charitativní organizaci přispívá. Na výběr je mezi Centrem Paraple, Nadačním fondem Slunce nebo obecně prospěšnou společností Muži a ženy,“ konstatoval Šumanský.

Jarmara.at

Web Jarmara.at

FOTO: Novinky

Podle něj ale není nutné platit za přehrání ani korunu. „Diváci se také mohou rozhodnout nezaplatit za zhlédnutí hry vůbec nic. Kinematograf je možné sledovat i zcela zdarma. Neplatící diváci se však musí připravit na drobná vyrušení v cimrmanovském duchu,“ dodal PR specialista společnosti Seznam.cz.

Všechny hry jsou k vidění v části Kinematograf na webu Jarmara.at. Na něm si je také možné zkrátit čas v sekci Míčovna, která obsahuje on-line hry Ňadra dmoucí a Cimrmanův kvíz geniality. Díky němu si lidé mohou ověřit, zda je v nich špetka mistrova génia.

On-line hra Ňadra dmoucí na webu Jarmara.at

On-line hra Ňadra dmoucí na webu Jarmara.at

FOTO: Novinky