Počet tuzemských uživatelů internetu se v únoru oproti předchozímu měsíci téměř nezměnil. Na počítačovou síť se připojovalo 2,77 miliónu Čechů, tedy zhruba čtvrtina populace. Průměrný počet návštěv se pohyboval kolem 17 měsíčně a průměrný uživatel na síti strávil za měsíc tři a půl hodiny, což bylo stejně jako v lednu, ale téměř o půl hodiny více než v prosinci.

První místo obsadil portál Seznam.cz, který v únoru navštívilo 2,6 miliónu unikátních uživatelů. To je téměř 70 procent všech, kteří na internet zavítali. Zhruba 1,8 miliónu lidí na Seznamu vyhledávalo.

Druhou pozici uhájil zpravodajský server Seznamu a deníku Právo Novinky s návštěvou 1,21 miliónu uživatelů. To je o osm procent více než v lednu. Stejně tak třetí příčku obhájil portál Centrum.cz s 1,14 miliónu návštěvníků. Následoval zpravodajský server Mladé fronty Dnes iDnes (1,097 miliónu) a portál Atlas s 983 tisíci návštěvníků.

Uživatelé internetu se minulý měsíc nejčastěji připojovali přes Internet OnLine Českého Telecomu, který využilo přes 579 tisíc zákazníků. Následuje Tiscali s 371 tisíci uživateli a Czech On Line s 360 tisíci zákazníky.