„Na začátku, když jsme jednotlivé playlisty připravovali, tak jsem měla k dispozici databázi obsahující 43 000 klipů. Postupným procházením jednotlivých písniček jsem si udělala celkem přehled, co v ní mohu najít. Od té doby pravidelně doplňuji novinky, které nám chodí z hudebních vydavatelství tak, jak se do jednotlivých kanálů hodí. Nyní můžou uživatelé v každém kanále najít průměrně 150 písniček,“ konstatovala Blanka Huňátová, dramaturgyně hudební televize Mixér.cz.

Aktualizace kanálů podle ní probíhají individuálně. „Malé změny v playlistech mohou uživatelé zaznamenat prakticky denně. Jednou za čas se ovšem zaměřím na jeden z kanálů a snažím se k němu nalézt zajímavé klipy,“ uvedla Huňátová.

Nová služba je dostupná i na titulní stránce Seznamu, defaultně je umístěna v pravém sloupci.

Nová služba je dostupná i na titulní stránce Seznamu, defaultně je umístěna v pravém sloupci.

FOTO: Novinky

A jak je to s výběrem písniček? „Snažím se být co nejméně zaujatá a koukat kolem sebe. Sledovat co se v hudbě děje ve světě, co u nás, jaké klipy si lidé pouští na sociálních sítích, nebo o čem se píše. Důležitý je samozřejmě i určitý cit na hudbu,“ doplnila dramaturgyně hudební televize Mixér.cz.

Nová hudební televize je určena pro snadné a kontinuální přehrávání videoklipů. Přímo na titulní stránce Seznamu nebo na stránkách www.mixer.cz stačí vybrat jednu z osmi předvoleb, z nichž každá nabízí specifickou skladbu videoklipů. Vedle novinek je tak možné nechat přehrávat i Vypalovačky z kazeťáku, Vzpomínky na osmdesátý léta nebo Hudbu na párty.

Novou hudební televizi Mixér.cz můžete vyzkoušet zde.