Novinky jsou na Tipu patrné již při prvním pohledu na domovskou stránku Seznam.cz. „V boxu samotného Tipu je patrný odkaz na nabídky z jiných regionů. Nabídky nyní již nejsou jen pro Prahu a Brno, ale přichází pro všechny kraje ČR,“ uvedl Jaroslav Baka, manažer služby Seznam Tip.

"Když se dostanete na samotnou nabídku Tipu, najdete ještě více informací než dříve. Přidali jsme totiž informaci o tom, kolik korun můžete díky naší nabídce ušetřit a podmínky platnosti kupónů, které si na Seznam Tipu můžete zakoupit, přidali do pravého sloupce," konstatoval Baka.

Seznam Tip

Seznam Tip

FOTO: mif, Novinky

Další novinkou je možnost zobrazení Tipů, které stále dobíhají z předchozích dnů. "Tuto novinku ocení zejména všichni ti, kdo jsou nerozhodní, nebo nestihli naši nabídku z Tipu včas využít," dodal manažer služby Seznam Tip.

Co je Tip od Seznamu

„Tip od Seznamu je vlastně takové doporučení od kamaráda, které všichni dobře známe - narazil jsem na prima restauraci, chystám se na výstavu do té nové galerie nebo sháním teď televizi a známý mi doporučil tenhle model,“ řekl k nové službě Petr Král, produktový manažer portálu Seznam.cz.

Přímo na titulní stránce Seznamu se zobrazují informace o konání zajímavé výstavy, o výhodném nákupu, netradiční službě, nebo tip na víkendový výlet. Novinka doplňuje informace o zajímavých datech a svátcích, které se na domovské stránce objevují.

„Pokud konkrétní Tip uživatele zaujme, může si rozkliknutím otevřít přímo na hlavní stránce bublinu s podrobnějšími informacemi,“ dodal Král.