Navigace TomTom Start je nabízena v edici s názvem "I’d be lost without you" (Bez tebe bych byla ztracena). Nabídne dotykový displej s úhlopříčkou 3,5 palce, pomocí kterého se ovládají všechny jeho funkce.

Navigace je určena především pro začátečníky. A právě jednoduché a intuitivní ovládání ocení podle zakladatelky konzultační firmy Lady Geek Belindy Parmary především ženy.

součástí balení je i praktické cestovní pouzdro

Součástí balení je i praktické cestovní pouzdro

FOTO: Novinky

O jednoduchosti vás přístroj přesvědčí hned po spuštění. Místo menu s nepřeberným množstvím funkcí jsou na dotykovém displeji k dispozici pouze ikony pro naplánování trasy a prohlížení mapy.

Přesto zařízení nabídne i pokročilejší funkce, jako je výpočet trasy za pomoci skutečných průměrných rychlostí, automatické přepočítání trasy při chybném odbočení, pokračování v navigaci i při ztrátě signálu, či opravy mapových podkladů pomocí Map Share.

Uživatelské prostředí navigace

Uživatelské prostředí navigace

FOTO: Novinky

V mapových podkladech navigace nechybí ani státy, jako je Andorra, Belgia, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Gibraltar, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Monako, Nizozemsko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán a Velká Británie.

Zadní strana navigace je vyvedena v rudé barvě, tento kryt je ale možné vyměnit, podobně jako je tomu u některých mobilních telefonů. K dispozici jsou barvy, jako je žlutá, stříbrná, modrá, fialová, červená, nebo oranžová.

TomTom Start IQ

Každý barevný rámeček pro navigaci TomTom Start IQ stojí skoro 400 korun.

FOTO: Novinky

Nová navigace TomTom Start v limitované edici "I’d be lost without you" je v Česku již dostupná za cenu okolo 3 900 Kč. Každý výměnný barevný kryt stojí necelých 400 korun.