V mapě, která je nadstavbou Mapy.cz, se můžete volně pohybovat, přibližovat i oddalovat detailní pohled ze všech koutů Evropy, nebo se v něm posouvat všemi směry.

Nad vybranými lokalitami na pocasi.cz jsou zobrazeny ikonky s předpovědí počasí. Velice jednoduše se tak můžete podívat, kolik sněhu napadlo v Krušných horách, nebo jaké je aktuální počasí v celé Evropě.

"V současnosti máme předpověď přibližně pro stovku měst České republiky, další stovku z celé Evropy a zhruba stejný počet letních či zimních středisek,“ řekla Novinkám Rita Gabrielová, mluvčí Seznamu.

"U každé kategorie dokážeme předpovědět teploty na jeden až tři dny a pro mnoho z nich podrobné informace o větru, vlhkosti, tlaku, oblačnosti, ale i znečištění, západu/východu slunce či teplotě vody,“ doplnila Gabrielová.

Počasí.cz napoví, kolik kde napadlo sněhu. :. Počasí.cz napoví, kolik kde napadlo sněhu. foto: Novinky

Služba Počasí.cz nabízí uspořádání všech lokalit do kategorií a podkategorií. V Počasí.cz můžete vyhledávat podle ulic, měst, nebo států. V případě, že služba nenalezne vámi hledané místo, nabídne vám nejbližší možnou lokalitu.

Zajímavou novinkou je možnost uložit si do oblíbených jakoukoliv lokalitu a nechat si potom zobrazovat rychle předpověď pouze z míst, která vás zajímají.