Princip bývá jako u většiny oblíbených kratochvílí geniálně jednoduchý. Zde je to had z barevných kuliček, který se pohybuje v různě tvarovaných korytech směrem k cíli. Vaším úkolem ale je, aby jej nebylo nikdy dosaženo. K tomu vám slouží pohyblivé dělo umístěné ve spodní části obrazovky, které vystřeluje barevné balónky. Asi už tušíte, že ke pro požadované zmizení kuliček je potřeba vytvořit jejich trojici.

:. Azteca

Neuvěřitelnou zábavnost a trvanlivost této jednoduché myšlence dodává tvar koryt, který se úroveň od úrovně mění. Ne vždy si totiž budete moci dovolit střílet na to správné místo a čas vás bude neúprosně tlačit. K hratelnosti přispívá i široké spektrum bonusů, které tu a tam vypadnou ze zničených balónků a které vám umožní přesněji střílet, získat kuličku libovolné barvy anebo laser pro jejich libovolné sestřelování.

:. Azteca

Stejně tak není co vytknout grafickému zpracování, které sice hýří barvami a efekty, ale nikterak přehnaně. Zbývá tedy už jen varovat, že hry tohoto druhu jsou vysoce návykové, takže si jejich stažení a instalaci dobře rozmyslete.

:. Azteca

DOWNLOAD, homepage, 17 MB, 9/10