Podle výrobce jsou oba přehrávače navrženy tak, aby je bylo možné co nejsnadněji integrovat do palubní desky automobilu. CQ-VX100N má formu tradičního autorádia velikosti 1DIN s odnímatelným čelním panelem, CQ-VW100N je určený pro 2DIN slot.

Vybaveny jsou 7palcovým širokoúhlým LCD monitorem s dotykovým displejem pro ovládání. Systémy přehrávají DVD video, MP3 a podporují i formát DivX.

Nové typy DVD přehrávačů od Panasoniku mají stát kolem 16 000 korun.ModelCQ-VX100Nfoto: Novinky
Modely jsou navíc kompatibilní s rozšiřujícím modulem CY-EM100N, který umožňuje k přehrávači připojit několik digitálních zařízení najednou, například iPod, iPod video, hands-free sadu fungující na standardu Bluetooth, TV tuner, herní konzoli a další.

Oba typy mají přepínač mezi formáty NTSC/PAL/SECAM, který automaticky rozpozná dostupný video formát. S dalším modulem CY-BT200N je možné používat přehrávač jako plnohodnotnou hands-free sadu, včetně přetažení adresáře.

CY-BT200N umožňuje taktéž bezdrátový přenos audio signálu prostřednictvím standardu Bluetooth. tak se lze například dostat k hudebním souborům uloženým na přenosných zařízeních, jako jsou například mobilní telefony.

Novinky se v Česku objeví během dubna 2008. Budou k dispozici v ceně do 16ti tisíc Kč.