Nezdá se to, ale čas letí. Už je tomu rok, kdy jsem spíše z nouze po nových hrách, která během léta panuje, sáhl do archivů a sepsal speciální vydání, kteréžto mělo jediný společný znak: sex.

Opět po roce se k této praxi navracím znovu a opět mě k tomu vedou stejné důvody: nedostatek nových her a času, kdy o nich psát. (To jen pro případ, kdybyste mě chtěli obvinit ze snahy získat co nejvíce čtenářů.)

Ovšem než začneme, je mojí povinností upozornit všechny nezletilé osoby, případně i zletilé, jimž by činilo problémy vypořádat se s pohledem na lidskou nahotu a sexuální praktiky, aby opustili tuto stránku a  rozhodně nepokračovali ve čtení.

A jakmile je formalitám učiněno za dost, můžeme se podívat na hry samotné.

Erotic Live 2

Už loni jsme zde měli hru téhož názvu, ovšem v prvním díle; dnes se tedy můžeme podívat na pokračování. Stejně jako loni je tak naivní, že snad ani nemůže někoho vzrušit, či snad urazit - spíše se u něj jen dobře pobavíte.

Žánrově hru řadí autor sám mezi point and click adventury, což znamená, že pokud vám něco říká název hry Agent Mlíčňák, pak jste doma a nebudete mít s ovládáním sebemenší problémy.

Příběh je jako vždy jednoduchý. Dědečkovi zničíte úplně novou televizi a tak musíte chtě nechtě využít strýčkovy nabídky, abyste mu pohlídali byt. Že události, které budou následovat, se budou značně odlišovat od normálu, není nutné dlouze rozebírat...

DOWNLOAD, homepage, 4 MB, 7/10

Bikiny Blocks

Nebyl by to Tetris, aby se nám nějaká z jeho mnoha variací neobjevila i v díle, který je na hony vzdálen hranatým tvarům kostiček neustále se snášejícím odněkud se shora.

I když používá ohraný námět - a to, že po zmizení každé řady se vám odhalí kousek fotografie polonahé krásky, celkovým zpracováním se řadí do lepší půlky spektra.

Může za to jednak docela dobrá hudba a pak také nevídaná fičurka, která vám umožňuje odmítnout kostku, která se vám právě nehodí do krámu - pomocí šipky nahoru. O rotaci kostičky se pak stará Ctrl.

Ovšem, je to pořád jenom Tetris, i kdyby byl zlatem ověšený...

DOWNLOAD, 1.8 MB, 6/10

Pornholio

Jak nevinně jsme začali, o to hůře skončíme. Musím předem varovat, že u této malé hříčky rozhodně není žádné varování prázdnou frází.

Stejně tak se ani nebudu rozepisovat kolem příběhu - protože tu žádný není - a  hry samotné, kterou zcela jistě záhy pochopíte sami.

DOWNLOAD, homepage, 0.7 MB, 7/10