Katalog firem najdou uživatelé na www.firmy.cz nebo na homepage Seznamu. Abecední rejstřík Katalogu tady nabízí několik hlavních oborů, v nichž se dá najít jakákoliv firma z uvedených 350 tisíc.

Katalog firem se neustále aktualizuje tak, aby byl využitelný pro hledání uživatelů, pro inzertní služby  i pro obchodní týmy Seznamu po celé České republice.

Svůj zápis do Katalogu může zdarma přidat každá firma, přestože třeba nemá vlastní webové stránky. Zapsané firmy zase mohou aktualizovat své údaje jednoduchým přístupem na www.firmy.cz.

Za pět měsíců přibylo 30 000 nových zápisů

Jen za posledních pět měsíců bylo do Katalogu firem přidáno bezmála 30 tisíc nových zápisů. Kvalitu Katalogu určuje nejen počet, ale hlavně míra aktualizace, která se pravidelně hodnotí.

Uživatelé nejčastěji používají Katalog firem, když hledají kontakty na výrobce, prodejce, služby, obchod a další obory.

"Podle statistik návštěvnosti vidíme, že nejoblíbenější jsou Firmy.cz především pro hledání v oblastech jako je Auto-moto, Cestování, Instituce, E-shopy, Průmysl, Reality, Stavebnictví a Státní správa," uvedl Jiří Bleier, manažer centrální databáze Katalogu.

"Hledání na Firmy.cz denně využije podle statistik Netmonitoru více než 300 tisíc uživatelů," doplnila mluvčí Seznamu Rita Gabrielová.